Mecze towarzyskie: Arka Gdynia pokonała Gryf Wejherowo

Grająca na co dzień na zapleczu Ekstraklasy Arka pokonała bez większych problemów w sparingu Gryf Wejherowo 2:0 (1:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

Zwycięstwo gospodarzom zagwarantowali Adam Nagórski, który jest testowany przez pierwszoligowy zespół, oraz Marcus da Silva. 24-latek wynik starcia otworzył już w 6. minucie, natomiast Brazylijczyk rezultat rywalizacji ustalił definitywnie w 60. minucie.

Warto zaznaczyć, iż piłkarze Gryfa przegrali wszystkie swoje dotychczasowe mecze kontrolne. Co więcej, nie strzelili w nich ani jednej bramki. Podopieczni Piotra Rzepki musieli uznać wyższość między innymi Bałtyku Gdynia, czy też Cartusii Kartuzy.