Mecze towarzyskie: Bytovia zremisowała z hiszpańskim trzecioligowcem

Bytovia Bytów zremisowała z szesnastą drużyną czwartej grupy Segunda Division B – CD San Roque de Lepe 1:1 w spotkaniu sparingowym rozegranym w Hiszpanii.

Mecz nie rozpoczął się po myśli podopiecznych Tomasza Kafarskiego. Hiszpanie szybko objęli prowadzenie, a gola zdobył Manu Ramirez, który pokonał Gerarda Bieszczada bezpośrednio z rzutu rożnego. W końcówce rywalizacji do wyrównania doprowadził Michał Rzuchowski.

Bytovia rozegra jeszcze dwa spotkania sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym. 23 lutego przeciwnikiem „Czarnych Wilków” będzie Recreativo Huelva, a cztery dni później bytowianie zagrają z Olimpią Grudziądz.

****

CD San Roque de Lepe – Bytovia Bytów 1:1 (1:0)
Bramki: Ramirez – Rzuchowski.

CD San Roque de Lepe: I połowa: Bocanegra – Oliveira, Baquero, Juanma, Sedeno, Fragoso, Lolo, L. Lara, M. Ramirez, Chaco, Ivan. II połowa: Ayala – Stephane, Bikoro, Peli, F. Lepe, Ekedo, Marc, Alonso, M. Rosa, Nico, Isuardi.

Bytovia Bytów: I połowa: Bieszczad – Omar, Opałacz, Czarnecki, Liśkiewicz, Janeczko, Poczobut, Chojnacki, Jakóbowski, Surdykowski, Klichowicz. II połowa: Oszmaniec – Wojach, Formela, Wróbel, Wilczyński, Chomiuk, Jastrzembski, Rzuchowski, Wacławczyk, Kryszak, Nwaogu.

(składy: drutexbytovia.pl).