Mecze towarzyskie: Miedź Legnica remisuje z FC Hradec Kralove

Pierwszoligowa Miedź Legnica zremisowała w swoim kolejnym przedsezonowym sparingu ze spadkowiczem z czeskiej ekstraklasy FC Hradec Kralove 1:1 (1:0).

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył w 13. minucie rywalizacji Tadas Labukas, który na bramkę skutecznie zamienił rzut karny. Do wyrównania tuż przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził David Vanecek.

W starciu z czeskim zespołem szkoleniowiec Ryszard Kuźma tradycyjnie podzielił zespół na dwie jedenastki. Kilka minut w tym spotkaniu dostał między innymi nowo pozyskany Łukasz Garguła, który przez ostatnie kilka lat występował w Wiśle Kraków.