Mecze towarzyskie: MKS Kluczbork pokonał rezerwy Górnika Zabrze

Grający na co dzień w pierwszej lidze MKS Kluczbork pokonał w sparingu trzecioligowe rezerwy Górnika Zabrze 2:0 (1:0). Spotkanie kontrolne pomiędzy obiema ekipami odbyło się na obiekcie Biało-Niebieskich.

Na listę strzelców po stronie podopiecznych Andrzeja Konwińskiego wpisywali się odpowiednio Miłosz Reisch oraz Michał Szewczyk. Były piłkarz Wisły Kraków ostatecznie rezultat starcia ustalił w 86. minucie.

Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w 7. minucie rzutu karnego na gola nie potrafił zamienić Rafał Niziołek. Skuteczną interwencją w tej sytuacji popisał się bramkarz gości Tomasz Loska.

Warto zaznaczyć, iż dla MKS-u Kluczbork był to ostatni mecz towarzyski podczas zimowych przygotowań.