Mecze towarzyskie: Wielka niespodzianka w Skopje

Prowadzona przez Igora Angelovskiego piłkarska reprezentacja Macedonii pokonała w meczu towarzyskim na własnym terenie Czarnogórę 4:1 (3:0). Bohaterem spotkania po stronie gospodarzy został Aleksandar Trajkovski.

Grający na co dzień w US Citta di Palermo doświadczony zawodnik podczas starcia na Nacionalna Arena w Skopje, aż trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Trafienie dla Macedończyków zanotował również Vance Sikov.

Honorowego w ostatecznym rozrachunku gola dla Czarnogóry, która jest rywalem biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw świata 2018, strzelił natomiast na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Stevan Jovetić.

Ponadto warto zaznaczyć, iż w szeregach Macedonii zagrał pomocnik warszawskiej Legii Ivan Trickovski. 28-latek swój występ okrasił asystą przy trzecim trafieniu Czerwonych Lwów. Na boisku przebywał do 58. minuty, następnie został zmieniony przez Milovana Petrovicia.