Michalovce – Slovan Bratysława – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Michalovce – Slovan Bratysława. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 21. dzień listopada, wybraliśmy ze słowackiej Fortuna Ligi.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Slovan Bratysława pokona na wyjeździe Michalovce i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Naszym zdaniem mistrzowie kraju są zdecydowanym faworytem tego starcia. Ekipa ze stolicy wygrała w tym sezonie aż pięć z siedmiu wyjazdowych meczów i dziś wygra szósty, bo rywal nie jest zbyt wymagający.

Michalovce grają na swoim boisku bezkompromisowo – 4 wygrane i 3 porażki. Uważamy, że ich bilans dziś się wyrówna na 4-4, bo nie mają wielkich szans w starciu ze Slovanem.

O liczbę bramek jesteśmy spokojni, bo w wyjazdowych starciach zespołu z Bratysławy pada w tym sezonie średnio 2.9 gola na mecz. 

W związku z powyższym stawiamy, że Slovan wygra i pokryta zostanie linia 2.5 gola.

Michalovce – Slovan Bratysława, typ: 2 i powyżej 2.5 gola, kurs 2.14.

Typy na dziś

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…