“Miejmy nadzieję, że Drogba zostanie z nami”

Didier Drogba, mimo zaawansowanego jak na napastnika wieku, nadal potrafi wiele dać swojej drużynie. “Mam nadzieję, że zostanie z nami na następny sezon” – stwierdził kapitan Chelsea Londyn John Terry, cytowany przez serwis Four Four Two.

37-letni Iworyjczyk wrócił na Stamford Bridge latem ubiegłego roku, by pełnić w ekipie Jose Mourinho rolę dżokera. Snajper świetnie sobie z tym zadaniem poradził, zanotował łącznie siedem goli i dwie asysty.

“Był wspaniały, wykazał się dużą cierpliwością. Oczywiście, pewnie chciał rozegrać więcej minut, ale Diego Costa świetnie się wprowadził do zespołu i to on był numerem jeden. Doświadczenie Didiera, sposób w jaki motywuje do działania lub dodaje otuchy po porażkach są bezcenne” – podkreślił Terry.

“Miejmy nadzieję, że zostanie z nami na następny sezon. Ma przed sobą niezwykle istotne zadania, zarówno na boisku, jak i poza nim” – dodał.

Didier Drogba występował w Chelsea w latach 2004-2012 i świętował z The Blues wiele sukcesów, m.in. trzy tytuły mistrza Anglii oraz Ligę Mistrzów w 2012 roku. Ma na swym koncie ponad 100 występów dla reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…