Mino Raiola: Zlatan Ibrahimović nie wróci do Milanu

Agent doświadczonego 33-letniego Zlatana Ibrahimovicia, Mino Raiola przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego podopieczny, mimo licznych spekulacji, nie wróci w tym roku do Milanu.

Ostatnio we włoskiej prasie informowano, iż nowy właściciel Rossoneri nie będzie podczas letniego okienka transferowego szczędził pieniędzy na nowych zawodników, bowiem planuje on bardzo szybko odbudować potęgę mediolańskiej ekipy. Spekulowano, że Szwed miałby być głównym celem transferowym, ponieważ szkoleniowiec Milanu widzi w nim główny filar zespołu.

Wypowiedź przedstawiciela piłkarza dla „MilanNews.it” rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości w sprawie ewentualnego powrotu Zlatana Ibrahimovicia do klubu, w którym grał w latach 2011-2012. – Nie rozumiem, dlaczego tak dużo mówi się o tym transferze w ostatnich dniach. Nie wiem w jakim języku mam to jeszcze powiedzieć – stwierdził Mino Raiola.

– Wydaje mi się, że cały czas powtarzam to samo. Zlatan nie wróci do Milanu, jest to praktycznie niemożliwe – dodał.

W bieżącym sezonie były gracz FC Barcelony rozegrał w barwach Paris Saint-Germain 36 meczów. Strzelił w nich 30 bramek oraz zanotował 8 asyst.