Mixu Paatelainen nowym trenerem Dundee United

Mixu Paatelainen został nowym szkoleniowcem Dundee United. 48-letni Fin związał się ze szkockim klubem kontraktem do końca czerwca 2018 roku – donosi “Sky Sports”.

Młody menadżer, który jako piłkarz w barwach pomarańczowo-czarnych rozegrał 173 spotkania, na Wyspy Brytyjskie wraca po czterech latach przerwy. W tym czasie sprawował zaszczytną funkcję selekcjonera seniorskiej drużyny narodowej swojego kraju.

Wcześniej Fin prowadził takie kluby jak Kilmarnock FC, Hibernian FC, czy też rodzimy Turun Palloseura. Swoją karierę rozpoczynał z kolei w Cowdenbeath FC (obecnie Scottish League One).

– Już od pierwszych chwil dało się wyczuć, iż Mixu bardzo pragnie wrócić “na stare śmieci”. Mogę zdradzić, iż był on pierwszą i zarazem ostatnią osobą, z którą rozmawialiśmy w kontekście pracy z zespołem – powiedział prezes Stephen Thompson.

Swój debiut na ławce Dundee United Mixu Paatelainen zaliczy już w najbliższą niedzielę (18 października, godz. 13:15). Wówczas ekipa z Tannadice Park, która na chwilę obecną jest czerwoną latarnią ligi, zmierzy się na własnym stadionie z Heart of Midlothian.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…