MLS: Sporting Kansas City zremisował z Seattle Sounders

W meczu ligi MLS Sporting Kansas City zremisował przed własną publicznością z Seattle Sounders 1:1. Gospodarze uratowali jeden punkt dzięki bramce zdobytej dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Wynik spotkania otworzył Obafemi Martins. Nigeryjczyk otrzymał fantastyczne podanie od Gonzalo Pinedy i pokonał bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam. Do wyrównania doprowadził Dom Dwyer. Anglik trafił do siatki pięć minut po wejściu na boisko.

W innym meczu Los Angeles Galaxy pokonało na własnym stadionie FC Dallas 3:2 i awansowało na pozycję lidera Konferencji Zachodniej. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił Steven Gerrard, dla którego było to drugie trafienie w obecnych rozgrywkach ligi MLS.