MLS: Zwycięstwo LA Galaxy

Los Angeles Galaxy pokonało na wyjeździe Houston Dynamo 4:1 w meczu MLS. Dla gospodarzy było to czwarte spotkanie z rzędu bez wygranej.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Houston Dynamo. W pierwszej minucie gry trafienie zaliczył David Horst, a asystę zanotował Alex. Później gole zdobywali już tylko goście. Przed przerwą dwa razy bramkarza rywali pokonał Giovanni dos Santos, a jednego gola strzelił Baggio Husidić. Cztery minuty po zmianie stron wynik na 4:1 ustalił Gyasi Zardes.

Po zwycięstwie LA Galaxy awansowało na trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej. Houston Dynamo jest na ósmej pozycji w tabeli.

Kolejnym rywalem „The Gals” będzie Real Salt Lake City. Houston Dynamo w następnym spotkaniu zmierzy się z Columbus Crew.