Nacional – Sporting – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Nacional – Sporting. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 7. dzień stycznia, wybraliśmy z portugalskiej Primeira Liga. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Sporting Lizbona pokona na wyjeździe National Madeira różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Ekipa ze stolicy Portugalii jest oczywiście liderem rozgrywek i jednocześnie najlepiej grającym zespołem na wyjazdach. Na sześć spotkań na obcych boiskach Sporting wygrał aż pięć razy.

National natomiast zajmuje 9. miejsce w zestawieniu, ale zdecydowaną większość punktów zdobył w starciach z drużynami z dolnej części tabeli.

Uważamy, że Sporting jest o dwie klasy lepszą drużyna i wierzymy, że udowodni to na boisku. W związku z tym stawiamy, że ekipa z Lizbony wygra na Maderze i pokryje handicap 1:0.

Nacional – Sporting, typ: 2  (handicap 1:0), kurs: 2.30.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…