Newcastle United dopięło transfer Floriana Thauvina

Florian Thauvin przenosi się na Wyspy Brytyjskie. 22-letni francuski skrzydłowy podpisał bowiem długoterminowy kontrakt z Newcastle United – poinformowała oficjalna strona internetowa angielskiego klubu.

Według najnowszych informacji młody zawodnik związał się ze Srokami pięcioletnią umową. Spekuluje się, iż ekipa z St. James’ Park zapłaciła za usługi wychowanka Grenoble Foot trzynaście milionów funtów.

Florian Thauvin, który ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Francji, przez ostatnie dwa lata występował w Olympique Marsylia. W sumie w barwach OM zaliczył 81 występów. Okrasił je piętnastoma bramkami oraz trzynastoma asystami. Wcześniej grał w LOSC Lille oraz SC Bastia.

– Cieszę się, że zostałem zawodnikiem Newcastle United – powiedział Florian Thauvin. – Zdecydowałem się na transfer do naprawdę wielkiego klubu, tak więc jestem niezwykle szczęśliwy – kontynuował.

– Gra dla takiego klubu jak Newcastle United to wielki zaszczyt. Przedstawiciele drużyny zaufali mi i sprowadzili mnie do swojego zespołu. Nie mogę doczekać się, aż będę grał w barwach Srok – dodał.

Warto także zaznaczyć, iż do tej transakcji został włączony Remy Cabella, który dołączy do Marsylii na zasadzie rocznego wypożyczenia. Jeżeli podczas jego gry na Stade Velodrome zostaną spełnione odpowiednie kryteria to wówczas będzie on mógł przenieść się na stałe do ekipy prowadzonej przez Jose Miguela Gonzaleza del Campo.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…