Neymar: Nie oglądam Realu w telewizji

Napastnik Barcelony, Neymar przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że nie czerpie przyjemności z oglądania meczów w telewizji.

– Nie oglądam piłki nożnej. Kiedy jestem w domu razem z przyjaciółmi, patrzę przez chwilę, a później przestaję się tym interesować. Nie widziałem żadnego meczu Realu – powiedział reprezentant Brazylii cytowany przez dziennik „AS”.

– Nie dlatego, że to „Królewscy”, podobnie mam z Santosem. Po prostu nie sprawia mi to żadnej przyjemności. Jedynym wyjątkiem są finały lub naprawdę wielkie spotkania – kontynuował.

– Real to fantastyczny zespół, który ma w swoich szeregach zawodników prezentujących wysoką jakość. W El Clasico pokażą się ze swojej najlepszej strony, dlatego będziemy musieli skupić się na wykonaniu swojej pracy – dodał.

23-latek przyznał również, że jego zdaniem w walce o Złotą Piłkę będą się liczyć wyłącznie Lionel Messi i Cristiano Ronaldo, którzy zdystansują resztę nominowanych.

– Leo i Cristiano staną w walce o trofeum, ponieważ obaj są nadzwyczajnymi piłkarzami. Ja w tym nie uczestniczę. Staram się wykonywać swoją pracę i zdobywać tytuły razem z drużyną – podsumował.