Niang nie przeniesie się do Leicester

Sternicy Leicester City zrezygnowali z transferu M’Baye Nianga z AC Milan. 21-letni napastnik dokończy sezon jako zawodnik zespołu z Lombardii.

Walcząca o mistrzowski tytuł w Premier League drużyna z King Power Stadium oferowała w pewnym momencie nawet 12,2 mln funtów za utalentowanego Francuza.

– Rozmawiałem z Claudio Ranierim (aktualnym menedżerem “Lisów” – przyp. red.) i nasza wewnętrzna dyskusja zakończyła się wnioskiem, że lepiej będzie dla wszystkich, jeśli chłopak zostanie jeszcze u nas – wyznał Adriano Galliani dla “La Gazzetta dello Sport”.

– Przekazałem to później samemu piłkarzowi i był bardzo zadowolony z takiego rozwiązania – dodał generalny menedżer AC Milan.

Niang ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Genoa CFC. W czternastu ligowych spotkaniach rozegranych dla ekipy z portowego miasta zdobył pięć bramek. Wrócił do Mediolanu, po tym jak dalszą grę w drużynie “Gryfów” uniemożliwiła mu kontuzja.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…