Nic nie ryzykujesz: 215 zł może być Twoje! Działaj!

Young attractive woman with a soccer ball showing red card

Dziś pierwszy z półfinałów Euro 2016 i mecz Portugalii z Walią. Naszym zdaniem to świetna okazja na zarobek zwłaszcza dla tych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Betclic.

Jesteśmy niemal pewni, że Portugalia wygra mecz z Walią w regulaminowym czasie gry. Wystarczy popatrzeć jak osłabiona do spotkania przystąpi drużyna z Wysp. Brak Aarona Ramsey’a jest w tym przypadku kluczowy, bo to piłkarz, którego nie da się zastąpić. Jeden gol i cztery asysty mówią same za siebie. Sam Gareth Bale nie wygra meczu.

Kurs 2.15 na Portugalię jest wart ryzyka i szansą na zarobek.

Co należy zrobić?

Krok 1. Klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się w Betclic. Oferta jest ważna tylko z tego czerwonego linku z napisem TUTAJ. Żadne inne nie wchodzą w grę. Tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Klikasz i rejestrujesz się.

Krok 2. Wpłacasz depozyt na grę np 100 zł kartą lub przelewem.

Krok 3. Stawiasz te 100 zł na Portugalię i czekasz na mecz.

Jeśli Portugalia wygra, to ze 100 zł będziesz miał 215 zł. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, otrzymasz 100 zł z powrotem. Będziesz miał swoją stówę znów na koncie. Czyli jak wygrasz, kasa Twoja, jak przegrasz otrzymasz postawione pieniądze z powrotem. Proste, prawda?

Jedna ważna informacja, bo nikt z Was nie czyta regulaminów. Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą. Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności, promocja nie jest dla Ciebie. Druga ważna informacja. Gdybyś chciał postawić Singla, to musi być to zakład 3-drogowy, a nasz taki jest.

Działaj! Zrób to teraz!

Zagraj teraz!