Nieprzypadkowe i wyjątkowe wykonanie jedenastki przez Leo.

Nieprzypadkowe i wyjątkowe wykonanie jedenastki przez Leo.
Oceń

Tym, którzy wczoraj nie mogli zobaczyć magicznej gry Barcelony, zwłaszcza w drugiej połowie meczu z Celtą Vigo prezentujemy bramki z tego spotkania:

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Nam, oprócz bramki Leo Messiego z rzutu wolnego (z pierwszej połowy) najbardziej podobało się nietypowe wykonanie rzutu karnego. Zobaczcie to jeszcze raz 🙂

Okazuje się, że to wykonanie karnego nie było przypadkowe. Jak podał wczoraj wieczorem facebookowy fanpage kibiców Dumy Katalonii FCBarcaInfo, to wykonanie rzutu karnego było hołdem dla Johana Cruijff’a, który zmaga się z rakiem. Cruijff, który miał przydomek „Latający Holender” był związany z klubem z Katalonii, najpierw jako zawodnik w latach 1973-1978, a później jako trener w latach 1988-1996.
W taki właśnie sposób Latający Holender wykonał jedenastkę jako piłkarz Ajaxu przeciwko Helmond w 1982 r. Zobaczcie sami:

Warto ponadto zauważyć statystyczną ciekawostkę. Otóż Leo Messi podchodząc do karnego, miał okazję na 300. gola w La Liga. Jesteśmy jednak przekonani, że Messi będąc w takiej dyspozycji jaką obecnie prezentuje dokona tego już w najbliższą środę w wyjazdowym zaległym meczu 16. kolejki przeciwko Gijon.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…