Oglądaj i stawiaj zakłady na US Open w Bet365!

Pamiętajcie, że w Bet365 możecie oglądać oraz stawiać zakłady na żywo w turnieju US Open 2016, który się własnie rozpoczął!

W Przekazie na żywo Bet365 pokaże ponad 300 meczów w czasie trwania turnieju, a wydarzenia te będzie można oglądać na komputerze, a także na tabletach i urządzeniach mobilnych z iOS i Android. Zaloguj się na swoje konto, kliknij na link Na żywo, który znajduje się u góry, na stronie głównej i wybierz mecz, który chcesz oglądać.

Ponad 30 opcji zakładów na żywo będzie dostępnych na każdy mecz, w tym takie rynki, jak: zwycięzca następnego punktu, zwycięzca następnego gema, zwycięzca następnego seta i zwycięzca meczu.

Bonus Tenisowy Bet365 będzie obowiązywał podczas trwania całego turnieju US Open, oferując szansę na zdobycie bonusu aż do 50% od Twoich wygranych dla przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 2 lub więcej selekcji na rynki: wygra mecz, zwycięzca pierwszego seta i zakładów na set. Regulamin ma zastosowanie.

Bet365 jak zawsze oferuje bogaty zestaw rynków przedmeczowych i na żywo, a z Bonusem Tenisowym, możecie być pewni, że otrzymacie najlepszą ofertę dla wszystkich zakładów na US Open w Bet365.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…