Overy na dziś: Niedziela 04.10.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Ukraina, godz. 18:30, Vorskla – Dynamo Kijów, typ: under 3.5, kurs: 1.43

Bardzo atrakcyjny kurs, a zdarzenie dosyć pewne. Dynamo to czołowa ekipa ligi, która walczy z Szachtarem co roku o tytuł mistrzowski. Gospodarze również są w niezłej dyspozycji i zajmują szóste miejsce. W bezpośrednich meczach tych ekip rzadko padały jakieś pogromy, a zazwyczaj starcia były bardzo zacięte.

[sc:comeon]Szwecja, godz. 17:30, AIK – Malmo, typ: over 1.5, kurs: 1.25

Starcie dwóch czołowych drużyn z ligi szwedzkiej, które zdobywają sporo bramek. Jedni i drudzy w swojej grze stawiają na ofensywę i tracą sporo głupich goli. Stawiamy, że dzisiaj zapowiada się podobny scenariusz.

[sc:comeon]Słowenia, godz. 17:45, O. Ljubljana – Krsko, typ: over 2.5, kurs; 1.48

Starcie najlepszej formacji ofensywnej z najsłabszą defensywą. Gospodarze strzelają mnóstwo bramek i grają bardzo widowiskowo i przyjemnie dla oka. Tego nie można mówić o ekipie gości, która strasznie zawodzi i jest w strefie spadkowej. Czeka nas jednostronny mecz.

[sc:comeon]Szwajcaria, godz. 15:00, Aarau – Wil, typ: over 1.5, kurs: 1.25

W drugiej ligi szwajcarskiej kibice zawsze są świadkami sporej ilości trafień. Nie inaczej jest w meczach rozgrywanych z udziałem Aarau i Wil. Jedni i drudzy zdobywają dużo goli i w ich bezpośrednich meczach zawsze pada sporo bramek. Dwie bramki w tym pojedynku to absolutne minimum.