Overy na dziś: Niedziela 15.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Grecja, godz. 14:00, Smyrnis – Panalefsiniakos, typ: over 2.5, kurs: 1.44

Gospodarze są w niezłej formie, czego nie można powiedzieć o ostatnich w tabeli gościach, którzy jak na razie nie zdołali zdobyć żadnego punktu. Mają fatalną formację defensywną i spore problemy ze zdobywaniem bramek. Czeka nas bardzo jednostronny mecz. Powinniśmy zobaczyć w nim kilka trafień.

[sc:comeon]Grecja, godz. 14:00, Karditsas – Zakynthos, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Starcie dwóch ekip z dolnej części tabeli greckiej drugiej ligi. Jedni i drudzy mają spore problemy ze zdobywaniem bramek. Zarówno Karditsa, jak i Zakynthos średnio zdobywają mniej niż jedną bramkę na mecz. Stawiamy na zacięty pojedynek, z małą ilością goli.

[sc:comeon]Włochy, godz. 15:00, Ascoli – Perugia, typ: under 2.5, kurs: 1.47

Gospodarze są w fatalnej formie, bowiem pięć ich ostatnich meczów to same porażki. Goście spisują się nieco lepiej, ale i tak mają spore problemy ze zdobywaniem goli. Stawiamy na wyrównany mecz, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedno trafienie. Jedni i drudzy mają po swojej stronie zbyt mało argumentów, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 18:00, Ravenna – Trentino, typ: under 3.5 seta, kurs: 2.00

Ravenna zawsze miała spore problemy z siatkarzami Trentino. W ostatnich pięciu meczach pojedynki tych ekip były bardzo jednostronne, bowiem za każdym razem wygrywało Trentino bez utraty seta. Stawiamy dzisiaj na podobny przebieg wydarzeń, patrząc na formę obu ekip i sytuację kadrową.