Overy na dziś: Niedziela 22.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Włochy, godz. 20:45, Inter – Frosinone, typ: BTS? NIE, kurs: 1.60

Frosinone w tym sezonie ma spore problemy ze zdobywaniem bramek i zawodnicy gości sklasyfikowani są w strefie spadkowej. Inter ma najlepszą defensywę w lidze i zawodnikom tej drużyny będzie niezwykle ciężko o stworzenie sobie dogodnej sytuacji podbramkowej. Stawiamy, że tylko gospodarze w tym meczu będą trafiali do siatki.

[sc:comeon]Grecja, godz. 14:00, O. Volos – Smyrnis, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Starcie sąsiadów w ligowej tabeli. Jedni i drudzy strzelają bardzo mało bramek, a w ich ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach tylko raz padły więcej niż dwie bramki. Stawiamy, że dzisiaj również gradu goli nie zobaczymy, a końcowy rezultat będzie wahał się do ostatniej minuty.

[sc:comeon]Włochy, godz. 12:30, Verona – Napoli, typ: under 3.5, kurs: 1.50

Podobna sytuacja jak w przypadku Interu. Napoli ma dobrą defensywę i rzadko przegrywa z niżej notowanymi przeciwnikami. Gospodarze są na przedostatnim miejscu, nie wygrali jeszcze żadnego meczu i zdobyli jak na razie tylko osiem goli. Napoli będzie w tym meczu dominować, ale więcej niż trzech bramek goście naszym zdaniem nie strzelą.

[sc:comeon]Holandia, godz. 14:30, Feyenoord – Twente, typ: over 2.5, kurs: 1.44

Z klimatów underowych przenosimy się do overow. Feyenoord, który jest trzeci w tabeli u siebie podejmie Twente, które strasznie rozczarowuje i jak na razie sklasyfikowane jest dopiero na piętnastej lokacie. Czeka nas bardzo otwarty mecz. Jedni i drudzy strzelają sporo bramek, ale dużo też tracą. H2H bardzo korzystne dla naszego typu i naszym zdaniem nie będzie żadnych problemów z jego wejściem.

[sc:comeon]Grecja, godz. 16:15, Platanias – Levadiakos, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Starcie drużyn ze środka tabeli ligi greckiej. Jedni i drudzy nie grzeszą skutecznością i w ostatnich czasach mają spore problemy z wygrywaniem. Czeka nas zacięty i wyrównany pojedynek, w którym o ostatecznym triumfie może zadecydować jedna bramka. Gradu goli się nie spodziewamy, patrząc na siłe rażenia formacji ofensywnych obu ekip.