Overy na dziś: Piątek 20.03.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na piątek. Życzymy samych wysokich wygranych i miłej lektury!

[sc:comeon]Bułgaria, godz. 16:45, Levski – Haskovo, typ: BTS? Nie, kurs: 1.50

Haskovo jest totalnym outsiderem bułgarskiej ligi i w tym sezonie w 22. meczach drużyna ta zdobyła zaledwie dwanaście goli. Levski jest liderem tabeli i w ostatnim meczu rozgrywanym u siebie z dzisiejszym rywalem wygrał 8:0. Uważamy, że gospodarze nie stracą dziś gola.

[sc:comeon]Koszykówka Niemcy, godz. 20:00, Crailsheim – Bremerhaven, typ: under 170pkt, kurs: 1.35

Spotkanie ostatniej z przedostatnią drużyną w tabeli. W pierwszym meczu triumfowali dzisiejszi goście 76:68. Zapowiada nam się nudny mecz, ze sporą liczbą strat i niecelnych rzutów. 170 punktów w tym meczu nie zobaczymy na pewno.

[sc:comeon]Siatkówka Rosja, godz. 17:00, Belgorod – Surgut region, typ: under 185.5pkt, kurs: 1.72

Szczerze mówiąc nie rozumiemy linii, którą wystawił Unibet na to spotkanie. Belgorod jest absolutnym faworytem tego meczu i rozstrzygnie go najprawdopodobniej w trzech, maksymalnie czterech setach. Wszyscy bukmacherzy wystawili na ten mecz linię 142.5pkt, natomiast Unibet aż 185.5pkt. Nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z tego prezentu i postawić sporo pieniędzy na ten typ.

[sc:comeon]Siatkówka Rosja, godz. 17:00, Zenit Kazan – Dynamo Moskwa, typ: under 185.5pkt, kurs; 1.55

Zenit jest absolutnym faworytem tego meczu. W rozgrywanych wcześniej meczach tej ekipy z Dynamem Moskwa maksymalnie oglądaliśmy cztery sety. Nigdy nie byliśmy świadkami tie-breaka. Uważamy, że dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Hokej Czechy, godz. 18;20, Litvinov – Pardubice, typ: under 6.5, kurs: 1.41

Analizowaliśmy już to spotkanie na naszych łamach dwukrotnie. Po czterech meczach Litvinov prowadzi 3:1. W dotychczasowych meczach maksymalnie oglądaliśmy cztery trafienia. Jesteśmy zdania, że ta tendencja się utrzyma, a na wszelki wypadek zabezpieczamy się linią 6.5.