Overy na dziś: Poniedziałek 04.01.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na poniedziałek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Egipt, godz. 13:30, Al Ittihad – Enppi, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Starcie sąsiadów w ligowej tabeli. Odpowiednio ósma i dziewiąta drużyna rozgrywek gra bardzo w kratkę. Bezpośrednie mecze jednych i drugich zawsze kończyły się wygraną którejś ze stron jednym trafieniem. Dzisiaj zapowiada się na powtórkę z rozrywki. Al Ittihad i Enppi są w podobnej formie i nie widzimy tutaj jedonoznacznego faworyta.

[sc:comeon]Tenis, godz. 10:30, Azarenka – Vesnina, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.45

Turniej w Brisbane, który nie jest jakiś prestiżowy, co roku powtarza się w kalendarzu zawodów. Azarenka grała wielokrotnie z dzisiejszą przeciwniczką i za każdym razem wygrywała z nią w dwóch setach H2H 6:0 dla Rosjanki. Dziś powinna kontynuować swoją passę zwycięstw.