Overy na dziś: Poniedziałek 11.01.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na poniedziałek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Egipt, godz. 18:45, Wadi Degla – El Entag, typ: under 2.5, kurs: 1.40

Pojedynek dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli. Jedni i drudzy jak na razie wygrali w tym sezonie po dwa spotkania i od dłuższego czasu nie potrafią zdobyć trzech punktów. Wadi Degla, jak i El Entag mają spore problemy ze zdobywaniem goli. Czeka nas zacięty mecz i bardzo underowy.

Grecja, godz. 17:00, Smyrnis – Kerkyra, typ: under 2.5, kurs: 1.67

Przenosimy się do Grecji, gdzie na drugim szczeblu rozgrywkowym dojdzie do starcia ekip z górnej części tabeli, walczących o awans. Gospodarze są na drugim miejscu i ostatnio wygrywają mecz za meczem. Goście tracą do nich cztery punkty i również ostatnio nie zawodzą. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko. Mecz będzie wyrównany i zacięty, w związku z czym stawiamy w nim na maksymalnie dwie bramki.

Cypr, godz. 18:00, Achnas – Apollon, typ: over 1.5, kurs: 1.30

Na Cyprze w pierwszej dywizji Apollon zmierzy się z Achnas. Faworytem wydają się być goście, ale nie na tym się w naszej analizie skupimy. Gospodarze tracą sporo goli, przez co sklasyfowani są w strefie spadkowej. Apollon to ścisła czołówka ligi, bowiem ten zespół jest na czwartym miejscu i nie przegrał od sześciu meczów. Stawiamy na otwarty mecz i minimum dwa trafienia.