Overy na dziś: Sobota 05.09.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 18:00, Tomic – Gasquet, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.65

Gasquet w tym turnieju radzi sobie bardzo przeciętnie. Stracił dwa sety z Kokkinakisem i jeden z Haase. H2H dla Francuza, Tomic wygrał z nim tylko raz, ale z pewnością Australijczyka stać na ugranie jednego seta.

[sc:comeon]Tenis, godz. 19:00, Federer – Kohlshreiber, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.45

Federer rzadko traci sety z niżej notowanymi przeciwnikami. Szwajcar gra tutaj świetnie, a Kohlshreiber to przeciwnik o klasę niżej od Rogera. Sprawa w tym meczu jest prosta i ten mecz powinien zakończyć się bardzo szybko.

[sc:comeon]Eliminacje ME, godz. 18:00, San Marino – Anglia, typ: over 3.5 bez BTS, kurs: 1.67

Bardzo atrakcyjny kurs, patrząc na pewność tego typu. San Marino to totalny outsider, który bardzo rzadko strzela bramki. Anglię stać na zdobycie czterech bramek w tym meczu nawet w pierwszej połowie spotkania.

[sc:comeon]Eliminacje ME, godz. 20:45, Czarnogóra – Liechtenstein, typ: BTS? NIE, kurs: 1.46

Liechtenstein to jedna z najgorszych reprezentacji na świecie. Zawodnicy z tego kraju jak na razie zdobyli dwie bramki w sześciu dotychczasowych meczach. Obie zdobyli w konfrontacji z Mołdawią. Stawiamy, że z Czarnogórą nie będą w stanie zdobyć gola.