Pardew: Adebayor może zagrać w wielkim klubie

Menedżer Crystal Palace, Alan Pardew jest przekonany, że Emmanuel Adebayor zagra ponownie w wielkim klubie, zanim zdecyduje się zakończyć piłkarską karierę.

Reprezentant Togo we wtorek podpisał kontrakt z ekipą “Orłów”. Na jego mocy pozostanie na Selhurst Park do końca bieżącego sezonu.

– Znajdziemy się w trudnej sytuacji, jeśli Emmanuel pokaże się tutaj ze znakomitej strony. Z tym problemem zmierzymy się jednak pod koniec rozgrywek – powiedział 54-latek cytowany przez “FourFourTwo”.

– To nie tylko wielka szansa dla nas, ale również dla niego. Musi udowodnić ludziom swoją wartość i ponownie skierować karierę na właściwe tory – dodał.

– Trudno uwierzyć, że ma tylko 31 lat, ponieważ wydaje się, jakby występował od bardzo dawna. Myślę, że może jeszcze zagrać w naprawdę wielkim klubie. Jeśli odzyska u nas formę i ktoś się po niego zgłosi, na pewno uścisnę mu rękę i będę życzył wszystkiego najlepszego – podsumował.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…