Pardew: Bolasie pokazał na co go stać

Znakomity występ przeciwko Liverpoolowi zanotował w sobotę zawodnik Crystal Palace, Yannick Bolasie. “On jest przerażający” – chwalił swojego podopiecznego trener Alan Pardew, cytowany przez serwis “Four Four Two”.

Gracze “Orłów” popsuli Liverpoolowi pożegnanie Stevena Gerrarda i wygrali na Anfield 3:1. Duży udział w sukcesie gości miał Yannick Bolasie, który często nękał defensywę rywala.

“Pokazał, na co go stać. To facet o fantastycznej sile fizycznej i szybkości, prawdziwe zagrożenie. Miał jednak swoje okazje i powinien był je wykorzystać. Wie nad czym musi popracować” – powiedział Pardew.

“On jest po prostu przerażający, ma to coś niepokojącego w sobie. To miłe, że gdy schodził z murawy, oklaskiwali go kibice Liverpoolu. On ma szansę stać się topowym zawodnikiem, ale nie jest jeszcze skończonym produktem, a ma już 25 lat. Musi się ustabilizować. Jeśli to zrobi, światowa piłka będzie na niego czekać” – zaznaczył.

Yannick Bolasie rozegrał w tym sezonie 34 mecze w barwach Crystal Palace. Zanotował w nich cztery gole i 11 asyst. Jest wyceniany na około 6 milionów euro.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…