Paul Scholes: Van Gaal powinien pozostać w Manchesterze

Były angielski piłkarz, Paul Scholes uważa, że Louis van Gaal nie powinien zostać zwolniony z funkcji trenera Manchesteru United.

“Czerwone Diabły” zremisowały w poniedziałek z Chelsea FC (0:0) w ramach 19. kolejki Premier League. Był to ich ósmy mecz z rzędu bez zwycięstwa.

– Uważam, że w bieżącym sezonie Manchester nie gra wystarczająco dobrze. Zwłaszcza, jeśli spojrzy się na ostatnie cztery, czy pięć tygodni – powiedział 41-latek cytowany przez “Mirror”.

– Oczywiście, w początkowej fazie rozgrywek wygrał niektóre spotkania i znajdował się na czele tabeli. Nie prezentował jednak interesującego futbolu. To nie były występy, które chętnie się oglądało – dodał.

– Przez ostatnie trzy tygodnie osiągali wyniki, na które zasłużyli. Moim zdaniem Van Gaal nie powinien jednak zostać zwolniony. Myślę, że zasługuje na szansę, aby odwrócić tę sytuację – podsumował.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…