Pennant: Byłoby wspaniale wrócić do Premier League

Były zawodnik m.in. Arsenalu, Liverpoolu czy Stoke City Jermaine Pennant wraz z drużyną Wigan Athletic spadł z Championship do Ligue One. 32-letni Anglik wierzy jednak, że wciąż stać go na grę w Premier League.

Po tym jak Pennant zakończył krótką przygodę z indyjskim FC Pune City, przez dwa miesiące pozostawał bez zatrudnienia. Pod koniec lutego podpisał krótkoterminowy kontrakt z Wigan, dla którego w 13 meczach zdobył trzy gole i zanotował trzy asysty. Jego kontrakt ze spadkowiczem z Championship kończy się w czerwcu i snajper znów poszukuje dla siebie klubu.

“Teraz pracuję ciężej, więcej słucham i prowadzę odpowiedni tryb życia. Ludzie się jednak o tym nie dowiedzą, dopóki nie pokażę się na boisku treningowym” – zauważył Pennant w rozmowie z dziennikiem “Mirror”.

“Byłoby wspaniale móc znów zagrać w Premier League, jako osoba, którą jestem teraz. Chciałbym przeżyć jeszcze piękne chwile z rodziną” – dodał.

Jermaine Pennant rozegrał na boiskach Premier League łącznie 231 spotkań, w których zdobył 14 goli i zanotował 24 asysty.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…