Pewniaki na dziś: Czwartek 16.10

Pewniaki na dziś: Czwartek 16.10
Oceń

Mało dziś meczów do typowania, więc Pewniaki w dwóch pozycjach odejdą od piłki nożnej. Zapraszamy do lektury i życzymy powiedzenia w grze.


14:00 – Gulbis – Gimeno-Traver

Typ: 1
Kurs: 1.39

Gulbis, czyli obecnie trzynasta rakieta świata zmierzy się dziś z Gimeno – Traverem, który w tymże rankingu jest dopiero 112. Hiszpan w w 1/16 turnieju ograł dość niespodziewanie Czecha Vesely’ego i był to jego pierwszy mecz na twardej nawierzchni od prawie dwóch miesięcy, bo ostatnie turnieje grał na ziemnej nawierzchni. Mimo, że jest to nisko klasyfikowany turniej to wydaje mi się, że Łotysz nie powinien mieć dziś większych problemów z Hiszpanem i powinien wygrać.

16:50 – Hajer – Al Orubah

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.20

Z braku laku zaglądamy dziś do Arabii Saudyjskiej, gdzie Hajer na własnym boisku podejmie zespół Al Orubah. Obie drużyny rozegrały w tym sezonie już po sześć meczów ligowych i w każdym z nich padały co najmniej dwie bramki. W dwóch rozegranych do tej pory meczach bezpośrednich over 1.5 był pokrywany bez problemu, bo dwa razy padł wynik 3:2. Oba zespoły grają bardzo ofensywnie i często zapominają o defensywie, co się przekłada na tracone bramki. Oby i dziś ich nie zabrakło.

19:30 – Besiktas – Flensburg

Typ: Flensburg z handi -3.5
Kurs: 1.31

Besiktas to jedna z lepszych drużyn w Turcji, ale posiadająca niewielu zawodników w Europie, co przekłada się na wyniki osiągane przez dzisiejszych gospodarzy, a są one bardzo rozczarowujące. Turkom przyjdzie dziś się zmierzyć z drużyną Flensburga, która jest jednym z faworytów do wyjścia z grupy B i takich przeciwników, jak Besiktas musi pokonywać. Gospodarze przegrali dotychczas wszystkie trzy mecze w Lidze Mistrzów (9 bramkami z Wisłą Płock i Koldingiem i 10 bramkami z Barceloną). Niemcy dziś powinni sobie spokojnie dać radę i wygrać tymi co najmniej czterema bramkami.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…