Pewniaki na dziś: Niedziela 27.12.

Przedstawiamy Wam propozycje Pewniaków na niedzielę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:oddsring]Koszykówka Hiszpania, godz. 19:00, Real – Barcelona, typ: 1, kurs: 1.32

Klasyk, w którym mamy wyraźnego faworyta. Jedni i drudzy ostatnio nie zawodzą i wygrywają mecz za meczem, ale naszym zdaniem to Real jest dzisiaj w lepszej sytuacji. Gospodarze nie przegrali z odwiecznym rywalem na własnym parkiecie od wielu lat i naszym zdaniem podtrzymaja dzisiaj swoją świetną passę.

[sc:oddsring]Piłka ręczna, godz. 15:00, Gummersbach – Bittenfeld, typ: 1, kurs: 1.20

Pojedynek dwóch ekip z dolnych rejonów tabeli niemieckiej Bundesligi. Gospodarze to jedenasta siła ligi, natomiast goście sklasyfikowani są trzy oczka niżej. Jedni i drudzy ostatnio są w kiepskiej formie i mają spore problemy z wygrywaniem. Stawiamy na gospodarz, którzy od trzech spotkań nie wygrali i z pewnością będą chcieli na koniec roku zanotować dobry wynik przed własną publicznością.

[sc:oddsring]Belgia, godz. 18:00, Anderlecht – Westerlo, typ: 1, kurs; 1.20

Pojedynek Dawida z Goliatem. Anderlecht musi ten mecz wygrać, aby wskoczyć na drugie miejsce w tabeli i tracić zaledwie dwa oczka do prowadzącego Gentu. Goscie to totalny outsider rozgrywek, sklasyfikowany na samym dole tabeli, grający bardzo przeciętnie. Czeka nas bardzo jednostronny pojedynek. Pewna jedynka.