Pewniaki na dziś: Piątek 12.12.

Weekend polecamy rozpocząć z naszymi Pewniakami. Bawcie się dobrze i wygrywajcie. Powodzenia!

[sc:oddsring]20.00 – Achilles 29 – Venlo

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.20

Przegląd piątkowych Pewniaków rozpoczynamy od spojrzenia na drugoligowe boiska w Holandii. W jednym z meczu Achilles 29 podejmie na własnym stadionie Venlo. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną minimum dwie bramki, ponieważ druga liga holenderska jest znana z dużej liczby bramek w meczach. Gospodarze dwa ostatnie mecze przegrali, ale dużo bramek w nich padło, 2:6, 2:4. Dziś Achilles 29 stać na co najmniej jedną bramkę, podobnie jak Venlo, które dziś jest faworytem, a ostatni mecz bezpośredni wygrało 3:0. Dwie bramki to w tym spotkaniu minimum.

[sc:oddsring]20.30 – Lyon – Caen

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.30

Przenosimy się teraz do nieco poważniejszej ligi, a mianowicie do Ligue 1. W jedynym piątkowym spotkaniu Olympique Lyon zmierzy się z Caen. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną minimum dwie bramki. Pokrycia typu oczekujemy głównie od gospodarzy, którzy u siebie grają fenomenalnie. Siedem zwycięstw z rzędu, tylko z Marsylią wygrali 1:0, w pozostałych meczach strzelali nawet 4 bramki. Dziś dwie także powinni wpakować. Caen jednak też może coś strzelić, bo mimo że goście nie wygrali od siedmiu meczów to w tym czasie strzelili 12 goli, dziś na jednego także ich stać. Bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć.

[sc:oddsring]20.30 – Hoffenheim – Eintracht Frankfurt

Typ: Over 0.5 w 1. połowie
Kurs: 1.26

Zerkamy dziś także do niemieckiej Bundesligi. Jedynym piątkowym meczem będzie pojedynek Hoffenheim z Eintrachtem Frankfurt i stawiamy, że w pierwszej połowie tego spotkania padnie co najmniej jedna bramka. Kurs na over 1.5 w tym meczu jest zbyt niski, bo bukmacherzy czują, że tu może być strzelanina. Gospodarze ostatnio u siebie wygrali 4:3 z Hannoverem, w pierwszej połowie padły trzy gole. Goście mają aktualnie serię trzech zwycięstw z rzędu, w każdym z tych meczów w pierwszej połowie padł co najmniej jeden gol. Dziś nie powinno być inaczej.

[sc:oddsring]20.45 – Almeria – Real Madryt

Typ: 2
Kurs: 1.20

I na koniec przypatrujemy się także jedynemu meczowi w hiszpańskiej Primera Division. Real Madryt na wyjeździe zmierzy się dziś z Almerią, a my stawiamy, że Królewscy to spotkanie wygrają. Podopieczni Carlo Ancelottiego są w kapitalnej formie, 19 zwycięstw z rzędu, gospodarze to z kolei drużyna z dołu tabeli. W poprzednim sezonie Real wygrał z Almerią oba mecze w lidze, 5:0 i 4:0. Dziś także goście powinni sobie poradzić.