Pewniaki na dziś: Sobota 09.01.

Przedstawiamy Wam propozycje Pewniaków na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

Francja, godz. 17:00, Lyon – Troyes, typ: 1, kurs: 1.33

W tym meczu długo faworyta szukać nie musieliśmy. Lyon gra w kratkę i spisuje się jak na razie bardzo słabo, ale dzisiaj zmierzy się z totalnym outsiderem. Goście nie wygrali w tym sezonie jeszcze żadnego meczu, zdobyli zaledwie dziesięć goli i są na ostatnim miejscu w tabeli. Pewna jedynka.

Anglia, godz. 16:00, Sutton – St. Albans, typ: 1, kurs: 1.36

Przenosimy się do niższej ligi angielskiej. Gospodarze sklasyfikowani są na trzecim miejscu, poważnie myślą w tym sezonie o awansie i u siebie nie zawodzą. Szansę na punkty mają dzisiaj znakomitą, bowiem goście są w strefie spadkowej i nie wygrali od czterech spotkań. Ciężko im będzie o przełamanie.

Grecja, godz. 18:30, AEK – Xanthi, typ: 1, kurs: 1.36

Gospodarze są wiceliderem i ustępują w lidze tylko niezawodnemu Olympiakosowi. Goście są w dolnych rejonach tabeli i w tym sezonie tylko trzykrotnie sięgnęli po komplet punktów. Gospodarze grają nieźle, szczególnie u siebie i pomału wyrastają na drugą siłę ligi. Ciężko będzie tutaj o niespodziankę.

ZEA, godz. 16:45, Bani Yas – Al Shaab, typ: 1, kurs: 1.33

Kolejny mecz, w którym mamy wyraźnego faworyta. Gospodarze jakoś szczególnie w tym sezonienie zachwycają, bo są w środku stawki, ale ich rywale są bardzo słabi. Al Shaab jak na razie zremisowało zaledwie dwie potyczki z trzynastu meczów i z dorobkiem dwóch oczek zamyka tabelę. Czeka nas prawdziwy pogrom.