Pewniaki na dziś: Wtorek 16.12.

Pewniaki na wtorek podane. Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia.

[sc:oddsring]19.30 – Balcova Bld. – Galatasaray

Typ: 2
Kurs: 1.21

Na początek wtorkowych Pewniaków zaglądamy do Turcji. Dziś rozegrane zostaną kolejne mecze drugiej rundy Pucharu Turcji. W jednym z meczów Balcovia Bld. zmierzy się z Galatasarayem. Stawiamy, że to spotkanie wygrają goście, bo są po prostu drużyną lepszą. Różnica klas jest ogromna, a Galatasaray już w meczu z Eskisehirsporem pokazał, że traktuje Puchar poważnie. Goście dziś powinni zwyciężyć.

[sc:oddsring]20.00 – Hannover – Augsburg

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.35

Teraz przenosimy się do trochę bardziej prestiżowych rozgrywek. Startuje dziś 16. kolejka niemieckiej Bundesligi, a jednym z meczów, któremu się przyglądamy jest pojedynek Hannoveru z Augsburgiem. Stawiamy, że w tym spotkaniu padną co najmniej dwie bramki. Gospodarze ostatnio grali z Werderem i zremisowali aż 3:3. Dziś grają u siebie i też powinni coś strzelić. Na gola stać też gości, którzy ulegli ostatnio Bayernowi 0:4, ale wcześniej mieli cztery zwycięstwa z rzędu i dziś także stać ich na chociaż jednego gola.

[sc:oddsring]20.00 – Köln – Mainz

Typ: Over 1.5
Kurs: 1.37

Drugim starciem z Bundesligi, któremu bacznie się przypatrujemy jest pojedynek Köln – Mainz. W tym meczu również typujemy, że padną co najmniej dwa gole. Gospodarze są ostatnio w przeciętnej formie, raz zwycięstwo raz porażka, ale w ostatnich pięciu meczach drużyny Olkowskiego padały co najmniej trzy gole, więc i dziś tego jednego gola powinni nam zapewnić gospodarze, zwłaszcza przed własną publicznością. Na bramkę stać także gości, którzy co prawda nie są w zbyt dobrej formie, ale w ostatnich czterech meczach strzelali przynajmniej po golu. Reasumując; dwie bramki to w tym meczu minimum.