Piotr Nowak: Nie możemy tracić bramek w głupi sposób

– Przeanalizowaliśmy błędy, które doprowadziły do straty bramki w Zabrzu i liczę, że wyciągnęliśmy z nich wnioski. Nie możemy tracić bramek w głupi sposób. Chciałbym, abyśmy zagrali bezbłędnie w defensywie. Na pewno jednak nie zmienimy naszej filozofii – przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

– Wiemy jaka jest nasza sytuacja w tabeli, ale nie możemy zajmować się rzeczami, na które nie mamy wpływu, czyli wynikami naszych rywali. Mamy wpływ na to, co będzie w niedzielę. Dlatego skupiamy się na perfekcyjnym przygotowaniu do meczu z Termalicą – stwierdził opiekun Biało-Zielonych, cytowany przez „lechia.pl”.

– Przeanalizowaliśmy błędy, które doprowadziły do straty bramki w Zabrzu i liczę, że wyciągnęliśmy z nich wnioski. Nie możemy tracić bramek w głupi sposób i chciałbym, żebyśmy przeciwko Termalice zagrali bezbłędnie w defensywie. Na pewno jednak nie zmienimy naszej filozofii. Zawsze chcemy grać do przodu i tak będzie także w niedzielę – kontynuował.

– Gratulacje dla Kuby i pozostałych reprezentantów. To dla mnie olbrzymia satysfakcja i życzę, żeby każdy z tych zawodników zadomowił się potem w swojej reprezentacji. Wiem również, że w klubie są inni zawodnicy, którzy kandydują do tego, by znaleźć się w drużynie narodowej. Ale na miejsce w kadrze muszą zasłużyć przede wszystkim dobrą postawą w Lechii – dodał.