Pochettino: Zawsze walczymy do końca

Tottenham Hotspur zremisował z Leicester City 2:2 w trzeciej rundzie FA Cup. Szkoleniowiec „Kogutów”, Mauricio Pochettino powiedział po meczu, że jego zespół zasłużył na lepszy wynik.

– Czujemy się nieco rozczarowani, ponieważ kolejny raz nie osiągnęliśmy rezultatu, na jaki zasłużyliśmy. Powinniśmy się jednak cieszyć, że w końcówce spotkania zdobyliśmy gola wyrównującego – przyznał Argentyńczyk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Drużyny pokroju Leicester głęboko się bronią i liczą na szansę z kontrataku. W pierwszej połowie rywale stworzyli sobie tylko jedną okazję, a my straciliśmy bramkę. To było niewiarygodne. Po przerwie strzelili kolejnego gola i uwierzyli, że mogą wygrać. My jednak nigdy się nie poddajemy i walczymy do ostatniej minuty – dodał.

– Wciąż jesteśmy w grze i stoimy teraz przed kolejną szansą. Czeka nas jeszcze sporo spotkań, ale myślę, że możemy grać na wielu frontach. Mamy silny skład, dlatego musimy wierzyć i ciężko pracować – podsumował.

Rewanżowy mecz obu zespołów odbędzie się 19 stycznia na King Power Stadium. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 20:45.