Poważne kłopoty Liverpoolu. Dłuższa przerwa Daniela Sturridge’a

25-letni angielski napastnik Liverpoolu, Daniel Sturridge z powodu kontuzji będzie musiał pauzować przez kilka miesięcy – informuje “The Guardian”.

W efekcie szkoleniowiec ekipy z czerwonej części Merseyside Brendan Rodgers nie będzie mógł skorzystać z usług reprezentanta Anglii w końcówce bieżącego sezonu, a także na początku następnej kampanii ligowej.

Początkowo spekulowano, iż uraz biodra nie jest poważny i zawodnik bardzo szybko powróci na ligowe boiska. Dokładne badania wykazały jednak, iż potrzebna będzie natychmiastowa operacja.

Daniel Sturridge specjalistyczny zabieg przeszedł we wtorek w Nowym Jorku. Według ostatnich doniesień Anglik powróci do treningów dopiero we wrześniu. Oznacza to, iż do składu ekipy z czerwonej części Merseyside wskoczy on dopiero na początku października.

Były gracz Chelsea po raz ostatni na boisku w barwach The Reds pojawił się 8 kwietnia w rywalizacji przeciwko Blackburn Rovers w ramach Pucharu Anglii. W bieżących rozgrywkach rozegrał tylko 18 spotkań, z czego zaledwie siedem rozpoczynał w wyjściowym składzie.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…