PP: Cracovia po mękach pokonała trzecioligowca

W środowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski Cracovia w dogrywce pokonała trzecioligową Ostrovię Ostrów Wielkopolski 2:1. Po 90. minutach gry gospodarze niespodziewanie remisowali z krakowianami 1:1.

Kiedy piłkarze trenera Roberta Podolińskiego zdobyli bramkę tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania, wydawało się, że mają awans już w kieszeni. Nic bardziej mylnego. Ostrowianie nie tylko zdołali wyrównać, ale po drugiej połowie to oni powinni byli wygrać ten mecz. Ostatecznie jednak rezerwowy Pasów Dariusz Zjawiński w dogrywce po dograniu Bartosza Kapustki strzałem pod długim rogu pokonał Szymańskiego.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Cracovia 1:2 (1:1)
0:1 Kapustka 45