Prace nad nowym stadionem AS Romy ruszą jeszcze w tym roku?

Burmistrz Rzymu, Ignazio Marino przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż zarówno on, jak i jego administracja bardzo chętnie zatwierdzi plan nowego stadionu dla AS Romy.

Giallorossi czekają w chwili obecnej na ostateczną zgodę gminy. Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem to budowa rozpocznie się jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym.

– Ocena projektu nowego stadionu AS Romy jest obecnie przedmiotem burzliwych dyskusji – powiedział Ignazio Marino w rozmowie z “ReteSport”.

– Oczywiście prowadząc taki projekt trzeba uważnie go kontrolować i wprowadzać wymagane poprawki. Nie będę jednak ukrywał, iż administracja jest w stosunku do niego pozytywnie nastawiona – kontynuował.

– W związku z tym czekamy na wyniki ostatnich inspekcji. Dla miasta jest to bardzo ważna decyzja i poważne przedsięwzięcie. Nowy stadion idealnie wpisuje się bowiem w charakterystykę prac na rzecz rozwoju miasta i okolicy – zaznaczył.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…