Prawie 7 miliardów dolarów w zakładach na Super Bowl

Stowarzyszenie branży gier w Stanach Zjednoczonych oszacowało, że w związku z niedzielnym Super Bowl Amerykanie wydadzą na zakłady 6.8 miliarda dolarów.

W nocy z niedzieli na poniedziałek zostanie rozegrany finał rozgrywek ligi NFL. Zagrają w nim Kansas City Chiefs, reprezentujący American Conference oraz San Francisco 49ers, którzy wygrali rozgrywki National Conference.

Pięćdziesiąty czwarty Super Bowl ma przynieść rekordowe wydatki na zakłady bukmacherskie. Według American Gaming Association liczba zakładów na najważniejszy mecz sezonu wzrośnie o 15 procent w stosunku do ubiegłego roku.

Coraz więcej stanów legalizuje zakłady bukmacherskie, a to wiąże się ze wzrostem liczby klientów, którzy do niedzieli mają wydać u bukmacherów 6.8 miliarda dolarów.

Oprócz stawiania na zwycięstwo Chiefs lub 49ers, w USA popularne są tzw “prop best”, w których można postawić na przykład na długość hymnu USA (w minutach), czy przy losowaniu wypadnie orzeł czy reszka (tails / heads) oraz ile sekund potrwa ostatnie w hymnie słowo “brave”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.