Premier League: Druga porażka Tottenhamu

Tottenham Hotspur przegrał u siebie z Newcastle United 1:2 (1:0) w niedzielnym spotkaniu szesnastej kolejki angielskiej Premier League.

Na White Hart Lane sześć minut przed przerwą prowadzenie gospodarzom dał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Eric Dier. Szesnaście minut przed końcem w zamieszaniu podbramkowym wyrównał jednak Serb Aleksandar Mitrovic.

Niespodzianka dopełniła się w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, kiedy to płaskim strzałem drugie z rzędu zwycięstwo „Srokom” zapewnił Hiszpan Ayoze Perez.

Dzięki temu podopieczni Steve’a McClarena awansowali na piętnaste miejsce w tabeli. „Koguty” natomiast doznały dopiero drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i zachowały piątą pozycję w klasyfikacji.