Premier League: Kontuzja Heung-Min Sona

23-letni koreański pomocnik Tottenhamu Hotspur, Heung-Min Son z powodu kontuzji opuści kilka najbliższych meczów swojej drużyny – donosi oficjalna strona internetowa londyńskiego klubu.

Były zawodnik niemieckiego Bayeru Leverkusen urazu stopy nabawił się podczas ostatniego starcia ligowego przeciwko Manchesterowi City (4:1). Na placu gry młody piłkarz przebywał przez 77 minut, następnie został zmieniony przez Clintona Njie.

Jak na razie klubowi lekarze są powściągliwi w wygłaszaniu ostatecznych sądów, ale prawdopodobnie ponad 40-krotnego reprezentanta swojego kraju czeka kilkutygodniowa przerwa w grze.

W bieżącym sezonie ligowym Heung-Min Son we wszystkich możliwych rozgrywkach rozegrał siedem meczów. Strzelił w nich trzy bramki. Warto zaznaczyć, iż dwa swoje trafienia dla nowego zespołu odnotował podczas rywalizacji z Qarabagiem Agdam (3:1).