Premier League: Milner pogrążył Swansea, remis Arsenalu

Liverpool FC pokonał u siebie Swansea City 1:0 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 14. kolejki angielskiej Premier League. W ekipie gości cały mecz zaliczył między słupkami Łukasz Fabiański.

Na Anfield Road ekipa z portowego miasta zwycięskiego gola zdobyła siedemnaście minut po przerwie, kiedy to do siatki przyjezdnych trafił z rzutu karnego James Milner.

Dzięki szóstej wygranej w sezonie podopieczni Juergena Kloppa awansowali na szóste miejsce w tabeli. „Łabędzie” doznały natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i zajmują piętnastą pozycję w klasyfikacji.

Już tylko cztery punkty więcej od „The Reds” ma czwarty Arsenal Londyn. „Kanonierzy” w Norwich prowadzili po strzale Mesuta Oezila, ale na trafienie Niemca jeszcze przed przed przerwą skutecznie odpowiedział Lewis Grabban. „Kanarki” po czwartym remisie w sezonie są na szesnastej pozycji, tracąc punkt do ekipy z Walii.