Premier League: Remy może nie zagrać do końca sezonu

Jak donoszą brytyjskie media, napastnik Chelsea Londyn Loic Remy może opuścić resztę sezonu. Francuz zmaga się z kontuzją pachwiny.

29-letni piłkarz urazu doznał podczas sobotniego meczu z Aston Villą. W 29. minucie gry zmienił go Alexandre Pato. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „The Blues” 4:0.

Remy w bieżącym sezonie rozegrał trzynaście meczów w Premier League. Zdobył w nich jedną bramkę.

– Myślę, że Remy’ego czeka dłuższa przerwa w grze. Nie wiem jeszcze czy będzie mógł wystąpić w tym sezonie. Musimy poczekać na opinię lekarzy – powiedział trener, Guus Hiddink.

Pod nieobecność Remy’ego o miejsce w składzie zespołu ze Stamford Bridge będą rywalizowali Pato, Radamel Falcao, Diego Costa, Bertrand Traore i Pedro. Najlepszym strzelcem stołecznej drużyny jest obecnie Costa, który ma na swoim koncie jedenaście trafień.