Premjer Liga: Podział punktów w Krasnodarze

FK Krasnodar zremisował na własnym stadionie w meczu 10. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Terekiem Grozny 1:1 (0:0).

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Na listę strzelców w 56. minucie wpisał się Zaur Sadajew. Dla byłego napastnika Lechii Gdańsk i Lecha Poznań było to trzecie trafienie w bieżących rozgrywkach ligowych.

Decydującą o podziale punktów bramkę strzelił natomiast Siergiej Petrow. Rosyjski pomocnik, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Zenicie Sankt Petersburg, Jewgienija Gorodowa pokonał w 72. minucie rywalizacji.

Starcie ligowe w Krasnodarze nie było udane dla Polaków. W 34. minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Maciej Rybus (Terek Grozny), natomiast Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar) całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Ponadto, Marcin Komorowski nie znalazł się nawet w szerokiej kadrze meczowej.