Priemjer Liga: Rostów dogonił lidera

FK Rostów pokonał na wyjeździe Krylję Sowietow Samara 1:0 w meczu 19. kolejki ligi rosyjskiej. Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Gurbana Berdijewa zrównała się liczbą punktów z liderem, którym jest CSKA Moskwa.

Jedynego gola dla gości strzelił Aleksandr Gatcan w 29. minucie spotkania. Było to jego pierwsze trafienie w tym sezonie. Kwadrans po przerwie gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania, ale rzut karnego nie wykorzystał Yohan Mollo.

W następnej serii gier drużyna z Rostowa nad Donem zmierzy się z CSKA Moskwa. Rywalem Krylji będzie Kubań Krasnodar.

Dzisiaj w lidze rosyjskiej rozegrane zostaną jeszcze dwa mecze. Rubin Kazań podejmie Kubania Krasnodar, a FK Krasnodar zagra z Zenitem Sankt Petersburg.