Priemjer Liga: Urał zremisował z Ufą

Urał Jekaterynburg zremisował z FK Ufa 1:1 w pierwszym meczu 27. kolejki ligi rosyjskiej. Dla drużyny prowadzonej przez Aleksandra Tarchanowa to czwarte spotkanie z rzędu bez wygranej. W poprzednich trzech spotkaniach Urał poniósł porażki.

Pierwszego gola zdobyli goście. W 32. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Pawieł Alikin, któremu asystował Marcinho. Bramkę dla Urału strzelił minutę po przerwie Vladimir Khozin. Spotkanie rozegrano na Stadionie Goelog w Tiumeniu.

Po remisie Urał zajmuje trzynaste miejsce w lidze. Ma dwa punkty straty do dwunastej Ufy. Z ligi spadną dwie najgorsze drużyny, a kolejne dwie zagrają ze sobą w barażach o utrzymanie.

W następnej kolejce drużyna prowadzona przez Igora Koływanowa zmierzy się z prowadzącym w tabeli Zenitem Sankt Petersburg. Rywalem Urału będzie Dynamo Moskwa.