Priemjer-Liga: Zwycięstwu Rubina, Torpedo zremisował z FK Ufa, grał Kokoszka

W pierwszych poniedziałkowych spotkaniach 17. kolejki Priemjer-Ligi, Rubin Kazań pokonał na wyjeździe Mordowiję Sarańsk 1:0 (1:0), z kolei Torpedo Moskwa z Adamem Kokoszą w składzie zremisował przed własną publicznością z FK Ufa 2:2 (1:2).

Bramkę na wagę zwycięstwa dla „Tatarów” w 41. minucie zdobył Carlos Eduardo. Dzięki zwycięstwu Rubin Kazań wskoczył na szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów. Mordowija Sarańsk wciąż znajduje się na dziesiątej lokacie, mając na koncie 20 „oczek”.

Kolejne ze spotkań lepiej rozpoczęło się dla FK Ufa, który prowadził od 20. minuty po bramce Diego. Siedemnaście minut później wynik meczu podwyższył Tumasyan.

W 40. minucie kontaktową bramkę dla „Czarno-Białych” zdobył Putsila. Dwadzieścia minut po rozpoczęciu drugiej części meczu do wyrównania doprowadził Mirzov. Taki rezultat oznacza, iż Torpedo Moskwa zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, mając na koncie 14 punktów. Tuż nad nimi znajduje się FK Ufa, który ma cztery „oczka” więcej.