Primera Division: Kontuzja Carvajala

Obrońca Realu Madryt, Dani Carvajal w derbowym meczu z Atletico nabawił się kontuzji stawu skokowego – poinformował „AS”. Hiszpan w 41. minucie gry został zastąpiony przez Arvalo Arbeloę.

Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa przerwa w grze prawego defensora. Według hiszpańskiej gazety, 23-letni piłkarz może wypaść z kadry Hiszpanii i nie zagrać w meczach z Luksemburgiem i Ukrainą. Jego miejsce w reprezentacji ma zająć Juanfran.

Mecz pomiędzy „Los Colchoneros”, a „Królewskimi” zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Realu strzelił Karim Benzema, po asyście Carvajala, a trafienie dla gospodarzy zaliczył Luciano Vietto.

Carvajal w bieżącym sezonie Primera Division rozegrał pięć spotkań. Wystąpił również w dwóch meczach Ligi Mistrzów.