Primera Division: Real bezlitosny dla beniaminka

Real Madryt pokonał u siebie SD Eibar 3:0 (2:0) w pierwszym sobotnim meczu 31. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Wieczorem w szlagierowym starciu tej serii spotkań Sevilla FC zagra z liderującą w klasyfikacji Barceloną.

Goniący ekipę z Katalonii „Królewscy” swoje kolejne trzy punkty zapewnili sobie praktycznie już po pół godzinie gry. Najpierw do siatki beniaminka z Baskonii trafił z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo. Dla Portugalczyka była to 38. bramka w sezonie.

Niespełna dziesięć minut później podwyższył Javier Hernandez. Meksykanin wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Alvaro Arbeloi i świetnym strzałem głową skierował piłkę do siatki tuż przy słupku. Zwycięstwo przypieczętował siedem minut przed końcem Jese.